Adventní setkání s Hanou Kofránkovou

Adventní setkání s Hanou Kofránkovou zněl název pořadu, který na 9. prosinec 2011 připravil Klub Betanie – místní odbočka České křesťanské akademie ve spolupráci s Krkonošským muzeem.

Autor: Jan Luštinec. Publikoval Ondřej Hornig 11. 12. 2011.

Setkání se konalo ve velkém muzejním sále a umělkyně (režisérka, interpretka i herečka) tu vytvořila nádhernou a velmi neformální atmosféru, jež velmi dobře korespondovala s adventní dobou.

Dobře promyšlená dramaturgie vedla k zamyšlení, nepostrádala humor a zároveň byla školou nádherné češtiny. Vzpomínka na nedávno zesnulého herce Bořivoje Navrátila, interpretace textů významných umělců stejně jako pohled do dílny Hany Kofránkové jistě nikoho nenechaly v klidu. Ozvěny krásného večera si ještě dlouho poneseme ve svých duších a těšíme se na další pořady ČKA – Klubu Betanie.

Fotografie - IMG_20111209_204125.jpg