Májový koncert

Čtvrtek, 11. 5. 2017 od 19:30

Česká křesťanská akademie a Krkonošské muzeum v Jilemnici vás srdečně zvou na Májový koncert. Účinkuje Trio Arundo, držitel ceny českého spolku pro komorní hudbu za rok 2011. Členové: Jan Souček – hoboj, Jan Mach – klarinet a Václav Voná- šek – fagot. Jako host přizván Karel Dohnal, zahraje na basetový roh. Program: J. S. Bach: Suita C dur BWV 1066 (výběr) – arr. V. Vonášek, J. S. Bach: Golbergovské variace BWV 988, arr. V. Vonášek. Název souboru je odvozen z latinské- ho označení třtiny, z níž se vyrábějí plátky pro dřevěné dechové nástroje. foto čt (vojtěch hurych) 28 Všichni tři jeho členové působí v předních českých orchestrech – České filharmonii, Symfonickém orchestru hlavního města Prahy FOK a PKF – Prague Philharmonia. Václav Voná- šek je členem světoznámého orchestru Berlínští filharmonikové. Hráči jsou také držiteli ocenění z prestižních mezinárodních soutěží (Pražské jaro, ARD Mnichov, Melbourne, Lodž). Erbovní sál Krkonošského muzea v Jilemnici v pondělí 1. 5. 2017 v 19:00 hod. Délka koncertu bude činit asi 60 minut. Vstupné dobrovolné. Srdečně zveme k zcela výjimečnému zážitku.