Beseda s Tomášem Najbrtem

Sobota, 29. 1. 2011 od 18:30

SD Jilm Jilemnice

Vážení přátelé,

dovolte nám, abychom Vás pozvali na další pořad Klubu Betanie v Jilemnici. Naším hostem bude pan Tomáš Najbrt.

Tomáš Najbrt vystudoval na pražské konzervatoři hru na klasickou kytaru a kompozici. Po absolutoriu se zabýval různými hudebními projekty v oboru staré a lidové hudby, prošel jazzovou a rockovou praxí, v devadesátých letech studoval v Německu hru na varhany a loutnu, kompozici a dirigování. V posledních letech soustřeďuje svůj zájem na historické a lidové nástroje (dudy, theorba, barokní kytara, niněra, citera, hackbret). Trvale spolupracuje se soubory Ritornello, Pražští komorní pěvci a dalšími, přes deset let vede amatérský pěvecký sbor a komorní orchestr Vocatus, vedle toho vystupuje také sólově. V Jilemnici je Tomáš Najbrt znám díky svým koncertům v minulých letech. Tentokrát zde vystoupí jako host klubu Betanie. Klubový večer s jeho vystoupením se bude konat ve čtvrtek 27. ledna v 18.30 hod. v přísálí Společenského domu Jilm.

Srdečně zveme k účasti.